Kodi Promocional i VideForex – Bonus 150%.

Merrni bonusin e depozitës 150% të VideForex:

Kodi promovues i Videforex: BINARYOPTION

KODET PROMOVE VJEN ME KUSHTET DHE KUSHTET E BASHKENGJITura. PARA TË PRANONI NDONJË OFERTË BONUS APO TREGTI PA RREZIK, JU LUTEM KANI KOHEN DHE LEXONI KUSHTET.

Disa kode promovuese të VideForex do t’ju lejojnë të merrni tre deri në pesë tregti pa rrezik pasi të krijoni një llogari. Kodet e tjera promocionale ju lejojnë të merrni një bonus deri në 200% në depozitat tuaja. Përpara se të aplikoni kodin tuaj të kuponit VideForex, ju lutemi lexoni termat dhe kushtet.

Contents

Rreth kodeve promovuese të VideForex

Videforex ofron një nga bonuset më të mira në tregtimin Forex dhe opsionet binare, dhe një nga depozitat më të larta të tregut. Videforex kërkon një depozitë minimale prej 500 dollarësh për të hapur një llogari tregtare. Nëse dëshironi të keni një llogari demo, do t’ju duhet të depozitoni 500 dollarë. Ju keni ardhur në këtë faqe për të gjetur një kod promocional të Videforex. Sidoqoftë, përpara se të hapni një llogari tregtare me Videforex, ose nëse dëshironi një llogari demo, do t’ju duhet të depozitoni të paktën 500 dollarë.

Si të futni kodin promovues të VideForex?

Për të aktivizuar opsionin e bonusit me Videforex , do t’ju duhet të përdorni kodet tuaja promocionale. Thjesht klikoni mbi bonusin që dëshironi të aktivizoni dhe kodi do t’i shtohet regjistrimit tuaj. Nëse depozita minimale prej 500 dollarësh e Videforex duket shumë e lartë, kam një lajm të mirë. Një ndërmjetës tjetër që gjeta kishte një depozitë fillestare minimale prej vetëm 10 dollarësh, dhe po, është një ndërmjetës opsionesh binare dhe një nga të preferuarit e mi për të tregtuar!

Kodi promovues i Videforex: BINARYOPTION

Si të regjistroheni në Videforex

Megjithëse regjistrimi është i lehtë, mund të merrni një gabim duke thënë se adresa juaj e emailit është e pavlefshme. Kjo më ndodhi sepse kisha shumë llogari. Gjithashtu nuk e njeh formatin kur përpiqem të regjistrohem me një të ri. Kjo është arsyeja pse unë rekomandoj që të përdorni formularin e regjistrimit për të filluar. Futni emrin dhe mbiemrin tuaj, numrin tuaj të telefonit dhe adresën tuaj të emailit së bashku me fjalëkalimin tuaj. Nuk është e nevojshme të futni një kod promocional. Ka shumë kode promovuese videoforex në internet, por shumica nuk funksionojnë. I vetmi kod promovues që gjeta se funksionoi ishte kodi promocional BINARYOPTION , i cili ofron 150% bonus në depozitë.

Shumica e platformave të tregtimit Forex nuk ju lejojnë të futni kode promocionale për bonuse speciale. Le të jemi të vërtetë, ju jeni këtu për të gjetur një kod promocional të vlefshëm për ndërmjetësin VideForex. Është e shënuar në përmbajtje. Shpresoj që kjo faqe të ndihmojë.

nëse jeni i ri ose i panjohur me videoforex, këtu është një prezantim i shkurtër i këtij ndërmjetësi, me detaje dhe informacione bazë për kompaninë.

Pasqyrë e ndërmjetësit Videforex

VideForex është një ndërmjetës në internet që është i specializuar si në CFD ashtu edhe në tregtimin e opsioneve. Ju mund të shihni informacione rreth ndërmjetësit në tabelën e mëposhtme:

PËRMBLEDHJE Shikoni
Faqja e internetit www.videforex.com
Depozita minimale 250 dollarë
Pagesa maksimale 95%
Bonusi maksimal 200%
Karakteristikat e mbështetjes Bisedë e drejtpërdrejtë, telefon, formula e kontaktit dhe email
Llogaria Demo Po. Kontaktoni mbështetjen për të hapur një llogari demo.
Metodat e depozitimit dhe tërheqjes Visa, Mastercard dhe Bank Wire. PayPal, WebMoney. Neteller.
Monedhat e llogarisë EUR, USD. RUB, GBP
Juridiksioni Ishujt Marshall
Gjuhët e disponueshme anglisht, rusisht dhe frëngjisht
Ka shumë opsione Lartë / ulët, afatgjatë, opsionet e çifteve, 60 sekonda, një prekje, opsionet e shkallëve
Koha e skadimit të opsionit Nga 60 sekonda deri në një vit
Tregtim celular Nr
Vlerësimi 7.0/10

Platforma e tregtimit Videforex lejon investitorët të bëjnë transaksione në mbi 60 tregje financiare, duke shmangur tarifat e larta të brokerimit dhe komisionit.

Videforex do të na lejojë të lidhemi me botën e metatrader 4, të kopjojmë tregtimin dhe mjete të tjera revolucionare për të tregtuar Forex, CFD dhe opsione binare. Kjo na lejon të tregtojmë në të gjitha tregjet kryesore financiare dhe të kopjojmë tregtarët kryesorë të regjistruar te ndërmjetësi. Videforex, ju lejon të kryeni transaksione me transparencë dhe siguri maksimale.

Do t’ju duhet një kod promovues videoforex për t’u kualifikuar për një bonus. Ne mund ta ofrojmë këtë kod për këdo që viziton faqen tonë të internetit. Mund të merrni deri në 200% në 3 depozitën tuaj të parë.

VideForex siguron që çdo klient të ketë atë që i nevojitet. Platforma ka video mësimore që tregojnë se si ta përdorni atë. Konsumatorët gjithashtu mund të tregtojnë dhe shfletojnë shpejt sistemin përmes VideForex. Konkurset tregtare inkurajojnë tregtarët të jenë më aktivë në tregti dhe të vijnë me çmime dhe dhurata. Lidhjet e referimit ofrojnë gjithashtu shpërblime shtesë për ju dhe mikun tuaj. Platforma ka video tutoriale që u tregojnë klientëve se si ta përdorin atë. Klientët gjithashtu mund të shikojnë sistemin e tyre nëpërmjet faqes së internetit të ndërmjetësit dhe të bëjnë tregti shpejt.

Videforex, një platformë tregtare moderne, ka bërë të mundur që shumë njerëz nga pjesë të ndryshme të globit të tregtojnë në të gjitha tregjet kryesore financiare. Tani mund të përdorni kode të pabesueshme zbritjeje dhe kode promocionale. Këto kode promocionale dhe zbritje janë të disponueshme vetëm për një kohë të kufizuar. Nxito!

Kodi promovues i Videforex: BINARYOPTION

FAQ

Si mund të fut kodin promovues të VideForex

Kërkohen kode promocionale për të aktivizuar bonuset dhe stimujt ekskluzivë me Videforex. Kopjojeni këtë kod kur bëni një depozitë në faqen zyrtare të ndërmjetësit.

Si mund të identifikoj kuponin më efektiv për Videforex?

Ju mund të gjeni kuponat dhe kodet më të mira promovuese për VideForex në faqen tonë, të gjitha kodet që ne ofrojmë janë të vlefshme dhe të postuara manualisht nga ekipi ynë. Shkoni në krye të këtij artikulli për të gjetur kodet më të mira promovuese, kuponët dhe ofertat më të mira në lidhje me këtë ndërmjetës.

Ku mund të gjej rezultatet e sakta për Kuponin Videforex

Hackamericas të listuara pikërisht poshtë kuponit më të fundit të Videforex. Ai shfaq të gjitha rezultatet përkatëse për kodet promovuese të Videforex. Pas kësaj, ju mund të zgjidhni të bëni depozitën tuaj dhe të shijoni një bonus të këndshëm.

Kodi promovues i Videforex: BINARYOPTION

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

error: This content is protected !!